Uncategorized

Pini këtë lëng për 7 ditë dhe HARRONI dhjamin e barkut!

Problemet e shumta shëndetësore shkaktohen nga pesha e tepërt, e cila rrit rrezikun për zhvillimin e sëmundjeve kronike si diabeti dhe hipertensioni. Gjithnjë e më shumë njerëz sot po luftojnë këtë problem, si dhe problemin e dhjamit të barkut dhe nuk duket të gjejnë një zgjidhje.

PropellerAds

Njerëzit që vuajnë dhjamin e barkut zakonisht fillojnë disa dieta të rrepta ose madje marrin masa rigoroze si liposuksioni. Pse nuk provoni diçka më të natyrshme dhe mrekullisht efektive?

Në këtë artikull, ne kemi marrë një zgjidhje perfekte për t’i thënë “Mirupafshim” dhjamit të barkut!
Gjëja e parë që duhet të bëni është t’i kushtoni vëmendje asaj që hani nëse doni të hiqni peshë. Konsumoni më shumë fruta, perime dhe ushqime të papërpunuara dhe eliminoni ëmbëlsirat dhe sheqernat plotësisht dhe menjëherë.

Ju duhet vetëm:
një kastravec,
3 copë ananas,
selino
dhe një filxhan majdanoz!
Lajini dhe futini në një blender derisa gjithçka të jetë një masë. Pini këtë pije me stomak bosh në mëngjes pa sheqer ose ëmbëlsues artificial! Pijeni brenda 15 minutash në mënyrë që të mos humbni asnjë nga vlerat e saj ushqyese. Mos e lini pijen më shumë se 15 minuta pasi e keni përzier atë! Do të filloni të humbni dhjamin e barkut dhe do të ndiheni më të shëndetshëm dhe më të fortë!

PropellerAds

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *